• יו"ר: ד"ר ברוך קפלן
  • מזכיר: ד"ר חגי לנדוב
  • גזבר: ד"ר אריה ליפשיץ
  • חברי ועד: ד"ר להבית אקרמן
  • ד"ר ריאד קאסם
  • ועדת ביקורת: ד"ר אביקם הראל, ד"ר אילן כץ ,ד"ר דוד צמח
מצגות וכנסים

סיכום הכנס השנתי ה-21 של החברה הישראלית לכירורגיה דרמטולגית

הכנס השנתי ה-21 של החברה הישראלית לכירורגיה דרמטולגית נערך השנה במרכז הכנסים של מלון דן פנורמה בתל אביב ב-6 בדצמבר 2017

כמדי שנה, הרצו בכנס ממיטב המומחים בתחום מהארץ ומחו"ל. התכנית המגוונת כללה הרצאות במגוון רחב של נושאים, אסתטיים ולא אסתטיים, וכן התקיימו מושבים בהם נערכו הדגמות של הזרקת חומרי מילוי.

הכנס לווה בתערוכה ענפה ומרשימה של מיטב החברות המסחריות העוסקות בתחום. העיצוב המרשים של אולם המליאה והתערוכה העניק אווירה של כנס בין לאומי מהרמות הגבוהות שאנו מכירים.

בכנס השתתפו רופאים בעלי שם אשר הוזמנו לשם כך מארה"ב - ד"ר לאונרד גולדברג מיוסטון, ד"ר ג'רלד גולדברג מאריזונה וד"ר ג'פרי דובר מבוסטון.

ד"ר לאונרד גולדברג, מבכירי המנתחים, סקר בהרצאתו מגוון רחב של שחזורים על ידי מתלי עור לאחר כריתת גידולי עור סרטניים.

ד"ר ג'פרי דובר, מומחה לטיפולים אסטתיים אשר חבר למעלה מ-450 פרסומים מדעיים, הרצה בנושא מה חדש בטיפולי לייזר ואור בשנת 2017.

ד"ר ג'רלד גולדברג, אחד מהמובילים בטיפולי לייזר בארה"ב,  העביר הרצאות בנושא טיפולי לייזר משולבים בנגעים וסקולרים ופיגמנטריים. כמו כן הוא הדגים טיפולי לייזר באמצעות סרטי וידאו תוך הדגשת נקודות סיום הרצויות בטיפול.

מושב שלם הוקדש גם לתקצירים של עבודות מחקר אשר בוצעו בארץ.

חידוש בכנס היה הענקת פרס על עבודת מחקר מצטיינת אשר הוענק לד"ר יובל הילרוביץ ממחלקת עור של מרכז רפואי תל-אביב. עבודתו בדקה את יעילות הטיפול בלישמניאיזיס עורית ע"י טיפול לייזר משולב עם הזרקות פנטוסטם. את הפרס העניק ד"ר יורם הרט אשר ריכז את ועדת השופטים.

יש לציין את החברה המארגנת של הכנס, חברת קליידסקופ, אשר ליוותה את ארגון הכנס מראשיתה ועד סופה תוך דאגה לפרטים קטנים עד גדולים והיא שותפה מלאה בהצלחה הכבירה של הכנס.

נושאים קשורים:  מצגות וכנסים
תגובות