• יו"ר: ד"ר ברוך קפלן
  • מזכיר: ד"ר חגי לנדוב
  • גזבר: ד"ר אריה ליפשיץ
  • חברי ועד: ד"ר להבית אקרמן
  • ד"ר ריאד קאסם
  • ועדת ביקורת: ד"ר אביקם הראל, ד"ר אילן כץ ,ד"ר דוד צמח
חדשות

פרס הוקרה לרופא ישראלי מהחברה האמריקאית לכירורגיה דרמטולוגית

ד"ר ברוך קפלן, יו"ר החברה הישראלית לכירורגיה דרמטולגית, זכה להוקרה על תרומתו להוראת לימודים בינלאומיים

ד"ר ברוך קפלן, יו"ר החברה הישראלית לכירורגיה דרמטולוגית

ה-ITMP Outstanding Contribution Award, פרס הוקרה של החברה האמריקאית לכירורגיה דרמטולוגית (American Society of Dermatologic Surgery) לשנת 2020 הוענק לד"ר ברוך קפלן.

על הענקת הפרס הוכרז במסגרת הכנס השנתי של החברה האמריקאית לכירורגיה דרמטולוגית שנערך באופן וירטואלי. ד"ר קפלן משמש יו"ר החברה הישראלית לכירורגיה דרמטולגית. הפרס הוענק לו על תרומתו הניכרת כמנטור במסגרת ה-International Traveling Mentorship Program.

בנימוקים להענקת הפרס צוינו "תרומתו הניכרת בהנהגה, בהוראה, התלהבותו ומסירותו לחילופי לימודים בינלאומיים בכירורגיה דרמטולוגית". עוד ציינו את מסירותו למצוינות מקצועית משפיעה על עמיתיו וכן כהוקרה על תפקידו כמנהיג רופאים.

ד"ר קפלן, יליד ניו יורק, השלים התמחות ברפואת עור במרכז הרפואי שיבא, התמחה בארה"ב בניתוחי עור ובניתוחים מיקרוגרפיים בשיטת המוז - Mohs Micrographic Surgery. התמחות זאת בוצעה באוניברסיטת UCLA בלוס אנג'לס תחת ניהולו של אחד מגדולי הרופאים בתחום, ד"ר רונלד מוי.

לד"ר קפלן ניסיון רב בניתוחים אסתטיים ורפואיים של העור. הוא ביצע ניתוחים רבים במרכזים רפואיים בארץ ובעולם. בנוסף להיותו יו"ר החברה הישראלית לכירורגיה דרמטולוגית, הוא משתתף באופן שוטף בכנסים מדעיים רבים בארץ ובחו"ל, בכלל זה בכנס השנתי של האקדמיה האמריקאית לרפואת עור וזכה בפרסי הוקרה על מחקריו בסרטן העור וטיפולים אסתטיים. בנוסף הוא אחד מעורכי כתב העת הרפואי Dermatologic Surgery וחבר באיגודים מדעיים אחרים.

נושאים קשורים:  כירורגיה דרמטולוגית,  ד"ר ברוך קפלן,  פרס הוקרה,  חדשות
תגובות
16.11.2020, 22:17

כל הכבוד ברך שמחים וגאים בתרומתך